Osvěta

Aneb naše aktivity

Projekt Vystopovat vznikl nejen za účelem podpory neziskových organizací, ale také za účelem šíření osvěty.

Naším cílem je organizovat a poskytovat programy celoživotního vzdělávání interaktivním způsobem a názornými příklady. 

Soutěže pro základní školy

Záměrem soutěží je smysluplné nasměrování dětí a mládeže k vyhledávání vlastní cesty k životní spokojenosti založené na dobrých vztazích k sobě samému a na rozvíjení kladného vztahu ke zvířatům. Podpořit děti předškolního a školního věku o tom, kteří se chtějí naučit pečovat o zvířátka a získat vědomosti o tom, co  a kde o nich hledat. 

Ladův kraj a projekt Vlčí Halíř

V pohádkových Hrusicích na II. zastávce Stará cihelna směrem na Vlčí Halíř, vás čeká scenérie zvířátek a pohádkových bytostí. Scenérie inspirovaná nevšední krajinou Ladovských tajemství vás vtáhne do dětského světa.

Kladná postavička, charismatický vlk, nadchne všechny milovníky času pohádek svého dětství. A co teprve hastrman Leknínek a oživlá vrba, která kolemjdoucí přímo vyzývá pro společné selfíčko. Na atraktivní výlet, kde se to všechno odehrávalo, se můžete pěšky nebo na kole vydat, kdy se na Vás budou těšit hastrman Leknínek a zvířátka na Vlčím Halíři.

Kamínkové kalendáře "kamínkománie"

V předešlých letech jste se s námi mohli těšit z probíhající kamínkománie, které byly spuštěny za účelem podpory pejsků z útulku. Každý rok bylo umístěno 12 kamínků na scenérii Vlčí Halíř v průběhu dvanácti měsíců a každý měsíc aktivoval jeden nálezce příspěvek 1000,- Kč pro zvířata z útulku. 

Patron našich projektů

Staň se srdcařem


NADAČNÍ FOND

STŘÍPKY Z OSVĚTOVÝCH PROJEKTŮ

GalLERIE

Přejít nahoru